Wilog

Poznaj naszą firmę

Poznaj nas bardziej i dowiedz się więcej o historii naszej firmy i naszym doświadczeniu!

Nasza Firma powstała w 2016 roku, jednak dużo wcześniej zdobywaliśmy doświadczenie, przez lata zajmując się transportem międzynarodowym.

Początkowo pod inną nazwą świadczyliśmy usługi dla renomowanej firmy spedycyjnej, gdzie zdobyliśmy cenne umiejętności i uznanie na rynku usług transportowych w całej Europie. Równolegle nasza firma inwestowała w rozwój, pracowników, zwiększała swoją flotę składającą się głównie z busów 8-10 paletowych, 9 paletowych z windą oraz wózkiem paletowym.

W roku 2018 już pod nazwą Wilog oficjalnie wystartowaliśmy na rynku europejskim, szybko zdobywając kontrakty z wymagającymi klientami m.in. z Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Austrii.

Wilog jest firmą oferującą przyjazną atmosferę w pracy ze względu na jej  rodzinny charakter. Od lat oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasi pracownicy pomimo posiadania wysokich kwalifikacji cały czas mają możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w doświadczonym zespole. Dzisiaj możemy z przekonaniem powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w dziedzinie ekspresowych transportów.

Dzięki wysokiej jakości usług zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych, stałych klientów. W ich opiniach jesteśmy firmą, w której  transport odbywa się bez żadnych problemów oraz ładunek dostarczany jest zawsze na czas!

Oferujemy Państwu w pełni kompleksową ofertę, począwszy od szczegółowej wyceny transportu do rozładowania towaru.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.